Troia Tusan Hotel | Ucuzabilet.com

Troia Tusan Hotel

star star star star
Güzelyalı Çanakkale Şehir Merkezi / Güzelyalı / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Çanakkale’nin göz alıcı güzelliklere sahip tatil beldesi Güzelyalı’da hizmet veren Troia Tusan Hotel, misafirlerine çam ormanları içinde şahane deniz manzarası ve her türlü konforu ile eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis çalışanları covid-19 mücadelesi ile programına eksiksiz uyacağına ve tesis içi uygulamalara hassasiyet göstereceğine, kişisel hijyen kurallarına eksiksiz uyacağına beyan eden taahhütname imzalar. Bu kapsamda yapılan günlük uygulamalar günlük toplantılarda raporlanır, departman şeflerince kontrol edilir. Yeni başlayan tüm personelin covid-19 mücadelesi eğitim programına katılması zorunludur. Tüm personele periyodik olan dezenfektasyon ve hijyen uygulamaları ile ilgili eğitim verilir. Tesiste gerekli önemler üst düzeyde alınmakta olup, giriş, lobi, resepsiyon karşılama alanları, ortak WC’ler, ortak oturma alanları 2 saatte bir rutin olarak Diversey marka kimyasal dezenfektanlarla silinerek dezenfekte edilmektedir. Özellikle kapı kolları, tokmaklar, sert yüzeyler, bataryalar gibi herkes tarafından temas gören yüzeylerdeki dezenfektasyonda hassasiyet gösterilir. Misafir karşılama alanlarında kolonya ve el dezenfektanı bulundurulmaktadır. Misafir talebine bağlı maske ve eldiven hazır bulundurulur. Karşılama alanında bulunan personeller misafirleri maske ile karşılar. Tesise gelen valizler, dezenfekte edildikten sonra belboylar tarafından odalara taşınır. Ön büro, resepsiyon, idari ofisler gün içinde dezenfektanlar ile periyodik silinir. Otel girişinde dezenfekte edici paspas kullanılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster