Ürgüp Evi Cave Hotel | Ucuzabilet.com

Ürgüp Evi Cave Hotel

Ürgüp Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kapadokya’nın büyüleyici manzaraları ve otantik atmosferi eşliğinde unutulmaz bir tatil yapmak isteyen misafirler için güzel bir konaklama deneyimi sunan Ürgüp Evi Cave Hotel, Nevşehir’in Ürgüp mevkiinde yer alıyor ve Kapadokya’da gezilecek yerlere yakın merkezi konumu ile misafirlerini mutlu etmeyi başarıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleriyle de beğenilen tesis, Asmalı Konak ve Göreme Açık Hava Müzesi gibi önemli noktalara kolayca ulaşılabilecek bir noktada yer alıyor. Geleneksel Kapadokya mimarisini yansıtan bir binada hizmet veren Ürgüp Evi Cave Hotel, taş işçiliğine dayalı odaları ve tarih ile harmanlanmış mistik atmosferi ile öne çıkıyor. Tesis, otantik detaylar ile dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisin 12 odası var. Ürgüp Evi Cave Hotel’in restoranında birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. Misafirler tesisin terasından muhteşem Kapadokya manzarasını izleyebilir. Kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetleri sunan tesisin kendine ait otopark alanı da var.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Nevşehir’in geleneksel mimarisini yansıtan Ürgüp Evi Cave Hotel, bölgenin egzotik atmosferini sunan manzaralı odalarının yanı sıra balon turu, Türk gecesi ve ATV turu gibi imkanlar da sunuyor. Tesis, Ürgüp Otogarı’na 948 m mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster