Ürgüp İnn Cave Hotel

Ürgüp Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Huzurlu bir bahçe içerisinde yer alan bir mağara oteli olan Ürgüp İnn Cave Hotel, her biri taş duvarlı, geniş odaları ile hizmet veriyor. Odaların dekorasyonunda el yapımı halılar ile modern unsurlar bir arada kullanılmış. Odalarda rahat oturma alanları da mevcut. Tesis, Kayakapı harabelerine ve Temenni Tepesi’ne yakın konumda bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Kapadokya’nın merkezi Ürgüp’te bulunan Ürgüp İnn Cave Hotel, misafirlerini 200 yıllık, tescilli bir kültür varlığı olan, tarihi bir yapıda ağırlıyor. Bölgenin dokusu ile uyumlu mimarisi ve dekorasyonu ile tesis, otantik bir konaklama atmosferi sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis; covid-19 (Koronavirüs) salgının ilk günlerinden beri, misafirlerinin ve ekibinin sağlığına öncelik veriyor. Salgının ilk günlerinde, tesisin acil eylem planı doğrultusunda temizlik ve hijyen rutinini güçlendirildi. Tesis çalışanlarının ve yakınlarının sağlığı korunarak, iç iletişim güçlendirildi. Tesis, uluslararası yayınları takip ederek tüm paydaşlarına düzenli bilgi sağladı. Misafirler ile dijital platformlar üzerinden iletişimde bulunulmaya devam edildi. Ardından önce insan sağlığı denerek otellerdeki hizmetlere geçici bir süre ara verildi. Tesis, şu anda mevzuatta belirlenen önlem ve değişikliklere ilave olarak, kendi inisiyatifi ile pek çok ilave covid-19 hijyen adımını devreye alarak misafirlerini ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster