World House Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

World House Boutique Hotel

İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Galata Kulesi'ne 100 metre mesafede yer alan World House Boutique Hotel, Tarihi binada özel tasarlanmış odalar ile hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Galata Kulesi'ne 100 metre mesafede yer alan World House Boutique Hotel, Tarihi binada özel tasarlanmış odalar ile hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Taahhüdümüz Bakım ve Temizlik Konukları World House Hotel'de ağırlamak için birinci önceliğimiz, refahınız göz önünde bulundurularak güvenli bir şekilde yapmaktır. Sizi karşıladığımız gibi, misafirlerimiz, müşterilerimiz ve meslektaşlarımız için güvenli bir ortam sağlamak amacıyla World House Hotel'de ihtiyati tedbirler aldığımızı bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Özellikle, World House Hotel'de göreceğiniz ve deneyimleyeceğiniz bazı gelişmiş temizlik ve refah önlemleri. Temizlik ve Dezenfeksiyon Sık sık dokunulan yüzeylerin ve koridorlar, merdivenler ve tuvaletler gibi yüksek trafikli misafir ve meslektaş alanlarının düzenli olarak - birçok durumda saat başı - temizlik ve sanitasyon gerçekleştiriyoruz. Temizlik ve sanitasyon, hastane sınıfı dezenfektanların kullanımını içerir. Ayrıca, yüksek dokunuşlu öğelerin kaldırılması ve otel ekiplerimizin odaya girme sayısını en aza indirme de dahil olmak üzere konuk odaları için gelişmiş temizlik protokolleri uyguluyoruz.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster