Zakros Hotel Lykia

Faralya Fethiye / Uzunyurt / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şık ve konforlu odalarının yanı sıra açık havada keyifle vakit geçirmenizi sağlayan bahçe düzenlemesi ile beğeni toplayan tesisin deniz manzarasına bakan açık havuzu da misafirlere sonsuzluk hissini yaşatıyor.

Yetişkin oteli konsepti ile hizmet veren tesiste; 24 saat resepsiyon hizmeti ve otopark hizmeti bulunuyor. 

Fethiye Otogarı’na 25 km mesafede olan tesis, Kelebekler Vadisi’ne 2 km uzaklıkta yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yetişkin Oteli

Neden Bu Otel?

Doğayla baş başa kalıp, sessiz ve sakin bir atmosferde dinlenmek istersen Zakros Hotel Lykia, ideal bir alternatif sağlıyor. Faralya Koyu’nda yemyeşil bir tepeye kurulu otel, muhteşem manzarasıyla öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Tesis Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veriyor.

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster