Zehra Tatil Köyü

star star star star
Ölüdeniz Fethiye / Ölüdeniz / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Fethiye’nin popüler noktası Ölüdeniz’de hizmet veren Zehra Tatil Köyü, doğayla iç içe ve huzurlu bir tatil atmosferi sunuyor. Babadağ’ın eteğindeki konumu ve otantik mimarisi ile beğenilen tesis, tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Yeşil bahçeler ve çam ormanları ortasında yer alan tesisin bahçesinde yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca tesisin özel plaj alanı olan Zehra Kuleli Plajı’na gitmek isteyenler için servis imkanı mevcut. Plaja giriş ücretine otopark, şezlong ve şemsiye dahil. 0-6 yaş arası çocuklar için plaj alanına giriş ücretsiz. Zehra Grup misafirleri, plaja giriş ve plajdaki toplam harcamalar üzerinden %20 indirim hakkına sahip.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin incisi Ölüdeniz’de, Babadağ’ın eteğinde yer alan Zehra Tatil Köyü; otantik mimarisiyle dikkat çekiyor. Tesis misafirlerini 10000 m²lik alanı kaplayan yeşil bahçeler ve çam ormanlarının ortasında ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster