ZEVKLİLER ALAÇATI Boutique Hotel & Fine Dining | Ucuzabilet.com

ZEVKLİLER ALAÇATI Boutique Hotel & Fine Dining

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

*MİSAFİR GİRİŞLERİMİZDE MİSAFİRLERİMİZİN ATEŞLERİ ÖLÇÜLEREK MİSAFİR KABULU YAPILIR *ANA BİNA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA DEZENFEKTAN STANDIMIZ BULUNMAKTADIR. (MİN 80 DERECE İHTİVA EDEN ALKOL İÇERİR) *TÜM ÇAMAŞIRLARIMIZ KENDİ ÇAMAŞIRHANEMİZDE 90 DERECEDE ÇAMAŞIR SUYU İLE DEZENFEKTE EDEREK YIKANIR *TÜM BULAŞIKLARIMIZ 90 DERECEDE ÇAMAŞIR SUYU VE BULAŞIK DETERJANI İLE DEZENFEKTE EDEREK YIKANIR *TÜM ODALARA ÖZEL SERPME KAHVALTI SERVİS EDİLİR. AÇIK BÜFENİN HİJYENİK OLMAMASI NEDENİ İLE TARAFIMIZCA TERCİH EDİLMEMEKTEDİR. *TÜM ODALAR VE GENEL ALANLAR KOMPRESÖRLÜ DEZENFEKTAN İLE DÜZENLİ OLARAK DEZENFEKTE EDİLİR *OLASI SORUNLARINA KARŞI ÖZEL SAĞLIK SİGORTAMIZ SORUMLULUĞUMUZDAKİ MİSAFİRLERİMİZE TEDAVİ İMKANI SUNAR *TÜM PERSONELİMİZ, GEREKLİ HİJYEN ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA ÇALIŞIR. (MASKE, ELDİVEN, SİPERLİK VB. KORUYU EKİPMANLAR *MİSAFİRLERİMİZİN KAHVALTI DIŞINDA DA YARARLANABİLMESİ AMAÇLI ÖĞLEN YEMEKLERİMİZ VE AKŞAM ALAKART BARBEKÜ İMKANIMIZ OTEL BAHÇEMİZDE VE RESTORANIMIZDA SUNULMAKTADIR
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Alaçatı’da sıcak ve samimi bir konaklama atmosferi sunan tesis; şık odaları, şirin bahçesi ve dekoratif detayları ile keyifli bir Ege tatili sunuyor. Yerel lezzetler sunan mutfağı ile de öne çıkan tesis, merkezi konumu ile de avantaj sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster