Trabzon Şehri Merkezinden Trabzon Havalimanı’na Ulaşım

Trabzon Havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 20 km uzaklıkta konumlanıyor. Trabzon’da birçok noktaya belediye otobüsleri, Havaş servisleri, şehir içi dolmuşları, taksi veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Trabzon Havalimanı’na; Hopa, Ardeşen, Rize ve Tirebolu’ya da Havaş servisleri ile ulaşabilrisiniz.

Havaş Otobüsleri

Şehrin pek çok noktasının yanı sıra Hopa, Ardeşen, Rize ve Tirebolu’dan da Havaş otobüsleri ile Trabzon Havalimanı’na kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Şehir merkezinden otobüsleri kullanarak havalimanına gitmeniz mümkün. 13 numaralı otobüs Çimenli’den, 18 numaralı otobüs Sahil Peronu durağından, 20 numaralı otobüs Fatih Parkı’ndan, 32 numaralı otobüs ise şehir merkezindeki Sahil Peronu durağından hareket ediyor.

Taksi

Şehir merkezinde Trabzon Havalimanı’na biraz daha konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız, taksileri de tercih edebilirsiniz. Gece-gündüz sorun yaşamadan bulabileceğiniz taksi alternatifi hızlı ve rahat bir ulaşım alternatifi sunuyor.

Araç Kiralama

Eğer Trabzon’da birkaç gün kalacaksanız ve şehirde sıklıkla araç kullanmanız gerekiyorsa araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Trabzon - Mikonos Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Trabzon - Mikonos uçak bileti hangi gün?+

Trabzon - Mikonos arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Trabzon - Mikonos için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Trabzon - Mikonos için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Trabzon - Mikonos rotasında uçan havayolları hangileri?+

Trabzon - Mikonos rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Trabzon - Mikonos arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Trabzon - Mikonos arası uçakla dakika sürüyor.

Trabzon - Mikonos rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Trabzon şehrinden Mikonos şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Trabzon Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Mikonos Havalimanı.

Trabzon - Mikonos arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Trabzon - Mikonos arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.