Şehir Merkezinden Adıyaman Havalimanı’na Ulaşım

Şehir merkezine 22 km uzaklıkta bulunan Adıyaman Havalimanı’na ulaşım sağlamak için birkaç farklı alternatife sahipsiniz. Yalnızca iç hat seferleri düzenlenen havalimanına şehir merkezinden ulaşım sağlamak için servis, taksi ya da ara kiralama gibi alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Servis

Türk Hava Yolları’nın Adıyaman-İstanbul arasındaki uçuşları için servis imkanı bulunuyor. Bu servisler ile şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Adıyaman şehir merkezinden havalimanına ulaşmanın en konforlu yollarından biri de taksiler. Merkezden rahatlıkla bulabileceğiniz taksiler ile 24 saat boyunca Adıyaman Havalimanı’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezindeki pek çok araç kiralama şirketinin havalimanında da ofisleri bulunuyor. Uçuş tarihiniz ve saatiniz belli olduktan sonra, bu firmalardan birini tercih ederek araç kiralayabilirsiniz. Şehir merkezinden kiralayacağınız aracınızla havalimanına ulaştıktan sonra buradaki ofise aracı teslim edebilirsiniz.

BAYTUR Otobüsleri

Adıyaman şehir merkezinden Adıyaman Havalimanı’na ulaşım sağlamak için bir diğer seçenek de BAYTUR Otobüslerini kullanmak. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü’nün yanından kalkan otobüsler ile havalimanına kısa sürede, ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Adıyaman - Dortmund Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Adıyaman - Dortmund uçak bileti hangi gün?+

Adıyaman - Dortmund arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Adıyaman - Dortmund için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Adıyaman - Dortmund için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Adıyaman - Dortmund rotasında uçan havayolları hangileri?+

Adıyaman - Dortmund rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Adıyaman - Dortmund arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Adıyaman - Dortmund arası uçakla dakika sürüyor.

Adıyaman - Dortmund rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Adıyaman şehrinden Dortmund şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Adıyaman Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Dortmund Havalimanı.

Adıyaman - Dortmund arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Adıyaman - Dortmund arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.