Ağrı Şehir Merkezinden Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı ile şehir merkezi arasında yaklaşık 8,5 km mesafe bulunuyor. Şehir içi ulaşımda toplu taşımadan faydalanabilirsiniz. Ancak havalimanına otobüs ve minibüs seferleri bulunmuyor. Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için pek çok alternatif yer alıyor.

Havalimanı Servisi

Şehir merkezinden hareket eden servisler ile havalimanına 15 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Servis Ağrı’nın merkezi noktalarından kalkıyor.

Taksi

Şehir içi ulaşımda toplu taşımanın yanı sıra taksiler de sık kullanılıyor. Eğer havalimanına ulaşmak için aceleniz varsa veya rahatınıza düşkünseniz taksileri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan taksi duraklarından birine gidebilir veya bulunduğunuz yere taksi çağırabilirsiniz.

Araç Kiralama

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için araba kiralama veya transfer hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle şehir merkezinden Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na 10 dakika gibi kısa bir sürede gidebilirsiniz.

Ağrı - Sofia Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Ağrı - Sofia uçak bileti hangi gün?+

Ağrı - Sofia arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Ağrı - Sofia için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Ağrı - Sofia için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Ağrı - Sofia rotasında uçan havayolları hangileri?+

Ağrı - Sofia rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Ağrı - Sofia arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Ağrı - Sofia arası uçakla dakika sürüyor.

Ağrı - Sofia rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Ağrı şehrinden Sofia şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Ağrı Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Sofia Havalimanı.

Ağrı - Sofia arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Ağrı - Sofia arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.