• Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Air France

1933 yılında kurulan ve Fransa’nın en büyük hava yolu şirketlerinden biri olan Air France, ülkenin bayrak taşıyıcı hava yolu olma özelliği ile öne çıkıyor. Air France 235 uçaktan fazla filosuyla dünyanın 204 farklı noktasına uçuyor. 

Air France Online Bilet Satışı

Dünyanın gelişmiş pek çok ülkesine uçuşu bulunan Air France’ın uçuş ağı; başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Amerika, Uzak Doğu ve Afrika’ya kadar uzanıyor. Air France ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Air France Online Check - in

Satın aldığınız Air France biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Air France Kampanyaları

Yurt dışı seyahatlerinizde İstanbul - Paris, Lyon, Nice, Berlin, Amsterdam New York gibi dünyanın farklı şehirlerine indirimli ve avantajlı bilet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Air France kampanyalarından yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.
Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.