Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242
  • Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Asiana Airlines

1988 yılında kurulan ve Güney Kore merkezli bir hava yolu şirketi olan Asiana Airlines, Mart 2003’ten beri Star Alliance üyesi olarak hizmet veriyor. Skytrax tarafından verilen 5 Yıldızlı Hava Yolu unvanını 10 yıldır aralıksız olarak taşıyan ve son yıllarda pek çok ödüle layık görülen Asiana Airlines; 2016 yılında “En İyi Ekonomi Sınıfı”, “En İyi Uçuş İkramı” ve “En iyi Ekonomi Koltuğu” ödüllerinin sahibi oldu.

Asiana Airlines Online Bilet Satışı

Dünyada toplam 75 şehre uçan Asiana Airlines, ağırlıklı olarak TC vatandaşlarının vize muafiyeti olan birçok Uzak Doğu ülkesine uçuyor. Seul aktarmalı Uzak Doğu uçuşlarından faydalanabileceğiniz hava yolu şirketi; Japonya'da 20, Çin'de 32, diğer Asya ülkelerinde 22, Avrupa'da 5, Amerika'da 6, Avustralya ve Okyanusya'da ise 4 farklı destinasyona yönelik hizmet veriyor. Asiana Airlines ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

İstanbul-Seul Uçuşları

2011 yılında İstanbul-Seul seferlerine başlayan Asiana Airlines, şu anda haftalık 3 frekans olmak üzere A330-300 uçak tipi ile Güney Kore uçuşlarına devam ediyor. Bu seferlerin yanı sıra şirketin Türk Hava Yolları ile İstanbul-Seul uçuşlarını kapsayan code-share anlaşması da mevcut.

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.