Asiana Airlines Online Bilet Satışı

Dünyada toplam 75 şehre uçan Asiana Airlines, ağırlıklı olarak TC vatandaşlarının vize muafiyeti olan birçok Uzak Doğu ülkesine uçuyor. Seul aktarmalı Uzak Doğu uçuşlarından faydalanabileceğiniz hava yolu şirketi; Japonya'da 20, Çin'de 32, diğer Asya ülkelerinde 22, Avrupa'da 5, Amerika'da 6, Avustralya ve Okyanusya'da ise 4 farklı destinasyona yönelik hizmet veriyor. Asiana Airlines ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

İstanbul-Seul Uçuşları

2011 yılında İstanbul-Seul seferlerine başlayan Asiana Airlines, şu anda haftalık 3 frekans olmak üzere A330-300 uçak tipi ile Güney Kore uçuşlarına devam ediyor. Bu seferlerin yanı sıra şirketin Türk Hava Yolları ile İstanbul-Seul uçuşlarını kapsayan code-share anlaşması da mevcut.

Asiana Airlines Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Asiana Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

Asiana Airlines uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Asiana Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Asiana Airlines ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Asiana Airlines online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.