Brüksel Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanına Ulaşım

Brüksel şehir merkezi ile Brüksel Zaventem Havalimanı arası yaklaşık 12 km’dir. Tren, otobüs ve taksi gibi seçenekler, Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na nasıl gidilir sorusuna yanıt oluyor.

Tren:

Brüksel Merkez İstasyonu'ndan Brüksel Zaventem Havalimanı'nda, haftanın 7 günü, 05.00 ila gece yarısı arasında her 10 dakikada bir tren seferleri düzenleniyor.

Otobüs:

Brüksel Havalimanı’na giden tüm otobüsler için otobüs durakları kat 0’da yer alıyor. De Lijn otobüsleri ile Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. STIB otobüsleri ise 21 ve 12 hat numarasıyla şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlıyor.

Taksi:

Brüksel şehir merkezinden havalimanına giderken birçok taksi bulmanız mümkün. Trafik olmayan durumlarda şehir merkezinden havalimanına ortalama 15-20 dakikalık bir sürede ulaşabilirsiniz.

Brüksel - Köln Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Brüksel - Köln uçak bileti hangi gün?+

Brüksel - Köln arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Brüksel - Köln için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Brüksel - Köln için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Brüksel - Köln rotasında uçan havayolları hangileri?+

Brüksel - Köln rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Brüksel - Köln arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Brüksel - Köln arası uçakla dakika sürüyor.

Brüksel - Köln rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Brüksel şehrinden Köln şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Brüksel Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Köln Havalimanı.

Brüksel - Köln arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Brüksel - Köln arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.