China Southern Online Bilet Satışı

China Southern Hava Yolları’nın başta Uzak Doğu ve Asya olmak üzere, Kuzey Afrika’dan Amerika’ya kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

China Southern Online Check - in

Satın aldığınız China Southern Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

China Southern Kampanyaları

İstanbul - Pekin arası kampanya ve fırsatlar için hemen China Southern Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. China Southern ile ayrıca dünyanın farklı şehirlerine de indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

China Southern Airlines Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz China Southern Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

China Southern Airlines uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

China Southern Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden China Southern Airlines ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

China Southern Airlines online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.