Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242
  • Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

China Southern

1991 yılında kurulan China Southern, Çin’in Guangdong bölgesine bağlı Guangzhou merkezli bir hava yolu şirketidir. Aynı zamanda Asya’nın en büyük hava yolu şirketi olma özelliğine de sahiptir. China Southern, 280 uçaktan oluşan filosuyla dünyanın 121 farklı noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor.

China Southern Online Bilet Satışı

China Southern Hava Yolları’nın başta Uzak Doğu ve Asya olmak üzere, Kuzey Afrika’dan Amerika’ya kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

China Southern Online Check - in

Satın aldığınız China Southern Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

China Southern Kampanyaları

İstanbul - Pekin arası kampanya ve fırsatlar için hemen China Southern Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. China Southern ile ayrıca dünyanın farklı şehirlerine de indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.