İstanbul - Samsun Uçak Bileti

En düşük fiyat 60 TL Tek Yön

Ocak Ayı En Ucuz İstanbul Samsun Uçak Biletleri

İstanbul – Samsun Uçak Bileti

İstanbul’dan Samsun’a her gün en az 12 kez uçuş düzenleniyor. Siz de hemen uçak biletinizi alıp, İstanbul’dan ortalama 1 saat 20 dakika süren uçak yolculuğunun ardından Samsun Havalimanı’na inebilirsiniz.

İstanbul – Samsun Ucuz Uçak Bileti

Seyahatiniz için en ucuz uçak biletlerini bu ekranda kolaylıkla bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları, Pegasus, Onur Air, Sunexpress, Atlasglobal ve BoraJet hava yollarının İstanbul – Samsun uçuşlarının fiyatlarını görmek için panelden hemen uçuş günlerinizi seçin. 

Seçtiğiniz uçuş günlerine göre İstanbul - Samsun arası tüm uçak seferlerini, kalkış - iniş saatlerini ve uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Uçuşları en ucuz fiyattan başlayarak sıralayabilir; İstanbul -  Samsun uçuşlarının kampanyalı biletlerini bulabilirsiniz. Aktarmasız tek yön ve gidiş – dönüş uçuşlar için size en uygun bileti dakikalar içinde satın alabilirsiniz. Seyahatinizi planlarken en uygun biletlerle hem bütçenizden hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

İstanbul - Samsun Uçuşu Hakkında Bilgiler

* İstanbul - Samsun arası ortalama 385 mil olup, uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakikadır.

* Samsun Çarşamba Havalimanı Samsun merkezine yaklaşık 20 km mesafede yer alıyor.

* Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan şehir merkezine ya da Alaçam, Bafra, Ondokuz Mayıs, Gümüşlük, Çarşamba gibi yerlere kolay ulaşım için merkeze giden servis hizmetini kullanmanın yanı sıra, havalimanından araç kiralamak ya da havalimanı çıkışında taksi bulmak da mümkün.  

Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarında Beklemeden Uçuş

Samsun biletinizi satın aldıktan sonra, biletinizin çıktısını almakla vakit harcamayın. ucuzabilet.com’un akıllı cep telefonunuza yolladığı elektronik mesajı havaalanına gittiğinizde geçiş için kullanabilirsiniz. Sadece el bagajınızla seyahat ediyorsanız, mobil telefonunuza gönderilen QR kodlu “mobil biniş kartı”nı güvenlik girişinde göstererek uçağınıza doğrudan, bilet veznelerinde beklemeden binebilirsiniz. 

İstanbul - Samsun Promosyonları

Anadolujet ile

İstanbul - Samsun

73 TRY

Samsun 73 TRY

Onur Air ile

İstanbul - Samsun

60 TRY

Samsun 60 TRY

Türk Hava Yolları ile

İstanbul - Samsun

69 TRY

Samsun 69 TRY