KLM ile Uçuş Gerçekleşen Popüler Seferler

Amsterdam kalkışlı Berlin, Singapore, Denpasar, Milano, New York ve İstanbul uçuşları oldukça popüler olan hava yolu şirketinin, çeşitli noktalara günlük 2 binin üzerinde uçuşu bulunuyor. Ayrıca KLM hava yolu şirketinin İstanbul kalkışlı Amsterdam, Şikago, Boston, Hamburg, Los Angeles, Milano, Hong Kong gibi trend uluslararası uçuşları bulunuyor. Turizmi ile dünyanın sayılı destinasyonlarından olan Amsterdam her yıl milyonlarca turistin ziyaretine uğruyor. Bu ziyaretleri gerçekleştirmek için tercih edilen hava yolu şirketi ise KLM oluyor. Şehirle hatta ülkenin adıyla markasını özdeşleştiren şirket dünya hava yolu sıralamasında yukarı doğru tırmanan istikrarını sürdürüyor.

KLM İçinde Bulunan İmkanlar

Kabin ekibi ve yer hizmetleri ekibi ile güleryüzle yolcularını karşılayan KLM misafirlerinin memnuniyetini temel alan perspektife sahip. Dünya standartlarında bagaj, koltuk, yemek imkanları bulunan hava yolu şirketinin bilet sınıfına göre artan ayrıcalıkları mevcut. Ekonomi Sınıf biletine sahipseniz 23 kg bagaj, acil çıkış harici koltuk seçme ve uçak içi yemek servisi alma hakkınız bulunuyor. Ayrıca uçuş süresine göre birden fazla yemek servisi alabilir, içecek menüsünden seçim yapabilir, yastık talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bu imkanlar bilet sınıfınızı yükselttiğiniz takdirde konfor ve imkanların daha gelişmiş versiyonları ile hizmet almanız anlamına geliyor. Örnek olarak Ekonomi Sınıf biletinizde koltuk esneme payınız 7 cm ve diz mesafeniz 76 cm ancak World Business Class bilet için 180 cm yatabilen koltuğunuzun 207 cm diz mesafesi bulunuyor.

KLM Uçak Bileti Fiyat Seçenekleri

İstanbul merkezli veya Amsterdam merkezli KLM uçak bileti seçeneklerinizi değerlendirmek için ucuzabilet.com fırsatlarından faydalanın. Hava yolu şirketinin güncel uçuşlarını tek ekranda görüntülemenizi sağlayan ucuzabilet.com fiyat karşılaştırmasını zahmetsizce yapmanızı sağlıyor. Bütçenize uygun veya konfor tercihinize göre KLM uçak bileti almanıza yardımcı olan ucuzabilet.com dilediğiniz standartlarda uçuşun gerçekleşmesi için daima yanınızda. 

KLM Bileti İçin Doğru Adres Ucuzabilet.com

Seçtiğiniz destinasyona gitmek için tek hava yolunu değil başka hava yolu şirketlerini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ucuzabilet.com farklı hava yolu şirketlerinin tercih ettiğiniz destinasyona hangi tarihte ve saatte, ne kadar fiyata uçuş gerçekleştirdiğini tek liste halinde görüntülemenizi sağlıyor. Birçok seçeneği değerlendirmenizi sağlayan ucuzabilet.com bütçenize uygun doğru uçak bileti almanız için hizmetinizde. 

KLM Uçuş Seferleri Ucuzabilet.com’da

KLM uçak bileti rezervasyonunuzu ucuzabilet.com üzerinden gerçekleştirmeniz durumunda, uçak seferinde sunulacak imkanları görüntüleyebilir, haklarınızı öğrenebilir ve bu doğrultuda biletiniz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. İnteraktif çözümleri seyahat hazırlığınızı sorunsuz tamamlamanızı amaçlayan ucuzabilet.com, müşteri hizmetleri ekibi ile 7/24 ulaşabileceğiniz bir hizmet sunuyor. 

KLM Bileti Almadan Önce İçin Bilmeniz Gerekenler

KLM hava yolu uçak bileti sahibiyseniz check-in işlemlerinin yurt içi uçuşlarda son 45 dakikada, yurt dışı uçuşlarda son 60 dakikada sona erdiğini bilmelisiniz. Ayrıca KLM bilet sınıfınıza göre bagaj yönetmeliğini kontrol ederek uçuş bagaj hazırlığınızı buna göre yapmalısınız. Fazla bagaj durumunda online ekstra bagaj alımı avantajlarından yararlanabilirsiniz. 


KLM İle Uçuş Gerçekleşen Ülkeler ve Şehirler

Açılımı Kraliyet Hava Yolları olan KLM Hollanda’nın Roterdam şehrinde kuruldu ancak merkez ofisi Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda bulunuyor. 1919 yılında özel bir şirket olarak kurulan KLM, SkyTeam üyesidir. 40 bine yakın çalışanı olan KLM, filosunda bulunan 500’ün üzerinde uçak ile Avrupa’da lider hava yolu şirketleri arasında yer alıyor. Kendini “İlham veren hava yolu” cümlesi ile tanıtan KLM kurduğu hava yolu ittifakı ile birlikte 112 ülkeye 300’ün üzerinde havalimanına uçuş gerçekleştiriliyor. Avrupa başta olmak üzere 6 kıtaya uçuş düzenleyen hava yolu şirketi, köklü tarihini başarılı bir kariyer ile devam ettiriyor.

KLM Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz KLM uçak bileti nasıl alınır?+

KLM uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

KLM en popüler destinasyonları nereler?+

KLM için en popüler destinasyonlar Brüksel, Helsinki, Bremen, Shanghai, Varşova

KLM uluslararası uçuyor mu?+

Evet, KLM uluslararası uçuşlara sahip, sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla hemen biletinizi alın.

KLM nereye uçuyor?+

KLM için en popüler destinasyonlar Brüksel, Helsinki, Bremen, Shanghai, Varşova diğer destinasyonlar için sitemiz üzerinden arama yapabilir, en avantajlı fiyatlar ile uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

KLM uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden KLM ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

KLM online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.