Buruciye Otel | Ucuzabilet.com

Buruciye Otel

star star star star
Sivas Şehir Merkezi / Sivas / Sivas  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cumhuriyet Üniversitesi’ne 6 km uzaklıkta konumlanan Buruciye Otel; Sivas Tren İstasyonu'na 2 km, Sivas Havaalanı’na ise 6 km uzaklıkta yer alıyor. Tesisin kapalı yüzme havuzu; 09.00 – 18.00 saatleri arasında kadınlar, 18.00 – 00.00 saatlerinde ise erkekler için hizmet veriyor. Ücretsiz otopark hizmeti olan otelde, özel masaj ve cilt bakımlarının uygulandığı bir SPA merkezi de hizmet veriyor. Türk hamamının da bulunduğu tesisin bazı odalarında ise SPA küveti bulunuyor. Roof Restaurant'ta aperitif lezzetlerin yanı sıra akşam yemeğinde dünya mutfaklarından yemekler ile özel içecekler servis ediliyor. Pazar günleri restaurant hizmet vermemektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Sivas merkeze yürüme mesafesinde konumlanan Buruciye Otel, yenilenen odalarıyla misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesis, tarihi medreselerin hemen yanı başında iş ve turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster