Grand Akşehir Otel

Akşehir / Konya /  Haritada Göster
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Standart Oda, Şehir Manzaralı
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Cumhuriyet Meydanı 54 m
 Atatürk Heykeli 60 m
 Anıt Meydanı 64 m
 Nasreddin Hoca Arkeoloji Ve Etnoğrafya Müzesi 114 m
 İplikçi Cami 135 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Geniş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan Grand Akşehir Otel, Konya’nın sevilen beldelerinden Akşehir’de misafirlerini ağırlıyor. Tesis, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile öne çıkıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

11 yorum
10.0 Mükemmel
Herşey için teşekkürler.
9.3 Mükemmel
Tesis gayet güzel.
10.0 Mükemmel
Eksi olarak oda üç kişilik olmasına rağmen terlikler ve bazı şeyler iki kişilikti. Onun dışında hizmet vs her şey çok iyiydi. Kahvaltı da açık büfe ve güzeldi.
7.0 Orta
Demirbaşların ve elektrik, elektronik aksamların bakımına özen gösterilmeli.
9.3 Mükemmel
Herşey için teşekkürler güzel bir konaklama yaşadım.
10.0 Mükemmel
Oda rahattı. Otel konum olarak merkezi bir yerde. Temizdi.
7.3 İyi
Odadaki yastıklar cok temiz değil gibiydi ama genel olarak iyi bi otel.
8.0 İyi
Tek havlu koymuşlar odaya ama biz iki kişiydik. Yiyecek olarak odaya yiyecek servisi yoktu. İki tane su koymuşlar. Su için telefon açmanız gerekiyordu. Tesisin konumu mükemmeldi, şehir merkezindeydi çok iyiydi.
10.0 Mükemmel
Personel ilgisi harika.
9.3 Mükemmel
Konum olarak güzeldi. Fiyat olarak uygundu. Temiz bir tesisti. Personeller güler yüzlüydü.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.