Otel Vona Ordu

star star
Ordu Şehir Merkezi / Ordu / Ordu  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ordu’nun Altınordu mevkiinde misafirlerini ağırlayan Otel Vona Ordu, şıklığı ve konforu buluşturuyor. Sahil kesimine sadece 500 m mesafede yer alan tesis, merkezi konumu ile misafirlerine avantajlı bir konaklama deneyimi vadediyor. Ordu’da gezilecek yerlere, şehrin tarihi ve turistik noktalarına kolayca ulaşılabilecek bir yerde hizmet veren tesis, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Tesisin restoranında lezzetli yemekler servis ediliyor. Otel Vona Ordu, modern detaylar ile dekore edilmiş şık odalara sahip. Tüm misafirlerine ev rahatlığında konaklama deneyimi vadeden tesisin odalarında genel ihtiyaçlara yönelik imkanlar yer alıyor. Tesisin genel alanlarında da konforlu dinlenme bölümleri var. Tesisin otopark alanı bulunuyor. Tesiste internet bağlantısı ücretsiz olarak sunuluyor. Tesiste sunulan hizmetler arasında çamaşırhane ve oda servisi de yer alıyor. Ordu Otogarı’na 300 m uzaklıkta yer alan Otel Vona, Ordu - Giresun Havalimanı'na 16 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ordu merkezde avantajlı konumuyla misafirlerini ağırlayan Otel Vona, konforlu ve şık odalarında misafirlerine keyifli bir konaklama imkanı sunuyor. Sahilden yalnızca 500 m uzaklıkta bulunan tesis, tarihi ve turistik yerlere yakın mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster