Pamuk City Hotel | Ucuzabilet.com

Pamuk City Hotel

star star star
Gaziantep Şehir Merkezi / Gaziantep / Gaziantep  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tarihi Bakırcılar Çarşısı’na 500 m mesafede olan Pamuk City Hotel, Gaziantep Kalesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Tesis, ev sıcaklığındaki klimalı odalarıyla hizmet veriyor. Dünya mutfaklarının yanı sıra Türk mutfağından da leziz tatlar sunan Sahra A la Carte Restoran ve seçkin içecekler deneyebileceğin Red Cafe Bar, tatiline keyifli anlar katacak. Dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi tesise 1,5 km mesafede yer alıyor. Pamuk City Hotel, Gaziantep Havaalanı’na 20 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Tarihi zenginliği ile ünlü Gaziantep’te bulunan Pamuk City Hotel, merkezi konumu ile misafirlerine avantaj sunuyor. Tesis, Bakırcılar Çarşısı, Gaziantep Kalesi, Almacı Pazarı gibi tarihi ve turistik noktalara yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster