Philippine Airlines’ın Uçtuğu Destinasyonlar

Philippine Airlines dünyanın birçok noktasına uçuş imkanı sağlıyor. Seyahatinizi planlayabileceğiniz kıta ve bölgeler:

Filipinler 

Asya

Ortadoğu

Avusturalya

Avrupa

Kuzey Amerika

Okyanusya


Philippine Airlines Online Check-in

Havaalanında zaman kaybetmemek için check-in işlemlerinizi hava yolu şirketinin web sitesi üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzdan 24 saat önce check-in işlemini tamamlayabilir ve koltuk seçiminizi yapabilirsiniz.

Philippine Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Bagaj hakkı hava yolu firmasının sunmuş olduğu bölgelere ve fiyat politikasına göre farklılık gösterebiliyor. Farklı terminalleri içeren bağlantılı uçuşlarda havalimanı sınırlandırmaları nedeni ile bagajınız nihai varış noktasına aktarılamayabilir. Bu gibi durumlarda bagajınızı alarak gümrükten geçmeniz gerekebilir.

ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya veya Yeni Zelanda'ya bağlantılı uçuşları olan yolcuların bagajlarını talep etmeleri ve Manila'ya vardıklarında ek güvenlik kontrollerinden geçmeleri gerekiyor. Yolcuların, ek güvenlik kontrolü için Bagaj Tarama Alanına gitmesi gerekiyor. 

Yolcuların check-in bagajlarına para, mücevher, değerli metal, gümüş eşya, kıymetli evrak, menkul kıymet veya diğer değerli eşya (kamera, elektronik cihaz gibi), iş belgesi, pasaport ve diğer kimlik belgeleri veya numuneleri koymamaları tavsiye edilir. 

Ek bagaj satın alma işlemlerinizi https://www.philippineairlines.com/travel-extras/extra-baggage/prepaid-baggage bağlantı adresi üzerinden sağlayabilirsiniz.


Philippine Airlines Kampanya ve Fırsatları

Philippine Airlines fırsatlarını Ucuzabilet’te yakalayabilirsiniz! Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi almak için Ucuzabilet’in Kampanyalar sayfasına göz atabilirsiniz. Uçuş Listeleme sayfamızdan hava yollarının kampanyalı fiyatlarını bulabilir, uçak biletinizi avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Philippine Airlines ile Avantajlı Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Philippine Airlines ile uçak bileti rezervasyonu yaparken yolculuk tarihini birkaç hafta öncesinden belirlemek ve Ucuzabilet fırsatlarını takip etmek seyahatinize avantaj sağlayabilir.

Philippine Airlines Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Philippine Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

Philippine Airlines uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Philippine Airlines uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Philippine Airlines ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Philippine Airlines online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.