• Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Air Arabia

2003 yılında kurulan Air Arabia, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli hava yolu şirketi olmasının yanında; bölgenin ilk düşük tarifeli hava yolu şirketi olma özelliğini de taşıyor. Air Arabia, 45’e yakın uçaktan oluşan filosuyla dünyanın 115 farklı noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor.

Air Arabia Online Bilet Satışı

Air Arabia Hava Yolları’nın başta Orta Asya ve Orta Doğu olmak üzere, Kuzey Afrika’dan Hindistan’a kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Air Arabia Online Check - in

Satın aldığınız Air Arabia Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz.  Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Air Arabia Kampanyaları

İstanbul - Abu Dabi arası kampanya ve fırsatlar için hemen Air Arabia Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. Ayrıca Air Arabia ile dünyanın farklı şehirlerine de indirimli ve avantajlı bilet seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.