Air Astana Online Bilet Satışı

Air Astana filosu Boeing 767/757, A320neo, A321neo ve Embraer E190 / E190-E2 uçaklarını içeren Airbus A320 Ailesi uçaklarından oluşuyor.

Air Astana ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Air Astana Online Check - in

Satın aldığınız Air Astana biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Air Astana Kampanyaları

Yurt dışı seyahatlerinizde İstanbul - Astana, Almati, Pekin gibi farklı şehirlere indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile uçabilirsiniz. Air Astana kampanyalarından yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Air Astana Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Air Astana uçak bileti nasıl alınır?+

Air Astana uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Air Astana en popüler destinasyonları nereler?+

Air Astana için en popüler destinasyonlar Almaty,

Air Astana nereye uçuyor?+

Air Astana için en popüler destinasyonlar Almaty, diğer destinasyonlar için sitemiz üzerinden arama yapabilir, en avantajlı fiyatlar ile uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Air Astana uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Air Astana ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Air Astana online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.