Air Canada Online Bilet Satışı

Air Canada’ın uçuş ağı; Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Afrika ve Uzak Doğu’ya kadar uzanıyor. Air Canada ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Air Canada Online Check - in

Satın aldığınız Air Canada biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Air Canada Kampanyaları

Yurt dışı seyahatlerinizde Kanada’yı tercih edecekseniz, Air Canada Hava Yolları’nın İstanbul - Toronto ya da İstanbul - Vancouver arası kampanyalı biletlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Air Canada ile dünyanın farklı şehirlerine de indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Air Canada kampanyalarından yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeli biletlerine, bilet arama motorundan ulaşabilirsiniz.

Air Canada Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Air Canada uçak bileti nasıl alınır?+

Air Canada uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Air Canada uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Air Canada ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Air Canada online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.