Batman Şehir Merkezinden Batman Havalimanı’na Ulaşım

Batman şehir merkezine 7 km mesafede yer alan Batman Havalimanı, 1998 yılında hizmete açıldı. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım oldukça rahat… Uçak seferlerine göre düzenlenen belediye otobüslerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda hava yolu servislerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca özel araç ve taksiler de konforlu alternatifler arasında yer alıyor.

Hava Yolu Servisleri

Şehir merkezinden havalimanına ulaşabilmek için özel yolcu servislerini de tercih edebilirsiniz. Şehirde servis imkanı sunan pek çok firma bulunuyor.

Otobüs

Batman şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 10 - 15 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Batman’ın çok büyük olmaması havalimanına ulaşım mesafesinin de kısa olmasına olanak sunuyor.

Taksi

Batman şehir merkezinden konforlu ve hızlı bir ulaşım sağlamanın en ideal yollarından biri taksiler… Merkezden kolayca taksi bulabilir, konforlu bir şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Batman - Cenevre Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Batman - Cenevre uçak bileti hangi gün?+

Batman - Cenevre arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Batman - Cenevre için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Batman - Cenevre için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Batman - Cenevre rotasında uçan havayolları hangileri?+

Batman - Cenevre rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Batman - Cenevre arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Batman - Cenevre arası uçakla dakika sürüyor.

Batman - Cenevre rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Batman şehrinden Cenevre şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Batman Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Cenevre Havalimanı.

Batman - Cenevre arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Batman - Cenevre arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.