Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242
  • Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Borajet Hava Yolları

2008 yılında kurulan Borajet, daha çok kısa mesafeler arası yolculuk ağı olan İstanbul merkezli bir hava yolu şirketidir. Borajet Hava Yolları 8 uçaklı filosuyla 20’den fazla destinasyona uçuyor. 

Borajet Online Bilet Satışı

Türkiye’nin alternatif hatlarında bağlantılı uçuşlar sağlamayı hedefleyen hava yolu şirketinin; Tokat, Çanakkale, Siirt, Mykonos, Rodos, Dole, Kıbrıs, Beyrut, Bodrum, Edremit ve Antalya gibi çok sayıda popüler noktaya uçuşu bulunuyor. Borajet ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz. 

Borajet Online Check - in

Satın aldığınız Borajet Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Fly Borajet Kart

Borajet ile yaptığınız her uçuş için Fly Borajet kartıyla puan kazanabilir, birikmiş puanlarınızla yurt içinde veya yurt dışında çeşitli şehirlere indirimli ya da ücretsiz uçuşlar kazanabilirsiniz. Platin, Gold, Klasik kart seçenekleri bulunan bu kart sayesinde ücretsiz uçuşların yanı sıra uçuş sınıfını yükseltmek, farklı dönemlerde sunulan çeşitli imkan ve avantajlardan yararlanmak mümkün. 

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.