Borajet Online Bilet Satışı

Türkiye’nin alternatif hatlarında bağlantılı uçuşlar sağlamayı hedefleyen hava yolu şirketinin; Tokat, Çanakkale, Siirt, Mykonos, Rodos, Dole, Kıbrıs, Beyrut, Bodrum, Edremit ve Antalya gibi çok sayıda popüler noktaya uçuşu bulunuyor. Borajet ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz. 

Borajet Online Check - in

Satın aldığınız Borajet Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Fly Borajet Kart

Borajet ile yaptığınız her uçuş için Fly Borajet kartıyla puan kazanabilir, birikmiş puanlarınızla yurt içinde veya yurt dışında çeşitli şehirlere indirimli ya da ücretsiz uçuşlar kazanabilirsiniz. Platin, Gold, Klasik kart seçenekleri bulunan bu kart sayesinde ücretsiz uçuşların yanı sıra uçuş sınıfını yükseltmek, farklı dönemlerde sunulan çeşitli imkan ve avantajlardan yararlanmak mümkün. 

Borajet Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Borajet uçak bileti nasıl alınır?+

Borajet uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Borajet uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Borajet ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Borajet online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.