Brüksel Şehir Merkezinden Brüksel Havalimanına Ulaşım

Brüksel şehir merkezi ile Brüksel Zaventem Havalimanı arası yaklaşık 12 km’dir. Tren, otobüs ve taksi gibi seçenekler, Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na nasıl gidilir sorusuna yanıt oluyor.

Tren:

Brüksel Merkez İstasyonu'ndan Brüksel Zaventem Havalimanı'nda, haftanın 7 günü, 05.00 ila gece yarısı arasında her 10 dakikada bir tren seferleri düzenleniyor.

Otobüs:

Brüksel Havalimanı’na giden tüm otobüsler için otobüs durakları kat 0’da yer alıyor. De Lijn otobüsleri ile Brüksel şehir merkezinden Brüksel Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. STIB otobüsleri ise 21 ve 12 hat numarasıyla şehir merkezinden havalimanına ulaşım sağlıyor.

Taksi:

Brüksel şehir merkezinden havalimanına giderken birçok taksi bulmanız mümkün. Trafik olmayan durumlarda şehir merkezinden havalimanına ortalama 15-20 dakikalık bir sürede ulaşabilirsiniz.

Brüksel - Poznan Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Brüksel - Poznan uçak bileti hangi gün?+

Brüksel - Poznan arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Brüksel - Poznan için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Brüksel - Poznan için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Brüksel - Poznan rotasında uçan havayolları hangileri?+

Brüksel - Poznan rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Brüksel - Poznan arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Brüksel - Poznan arası uçakla dakika sürüyor.

Brüksel - Poznan rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Brüksel şehrinden Poznan şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Brüksel Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Poznan Havalimanı.

Brüksel - Poznan arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Brüksel - Poznan arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.