Etihad Online Bilet Satışı

Dünyanın gelişmiş pek çok ülkesine uçuşu bulunan Etihad Hava Yolları’nın 116 noktadaki uçuş ağı; Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya’ya kadar uzanıyor. Etihad ile seyahat etmek için online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Etihad Online Check - in

Satın aldığınız Etihad Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacak. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Etihad Hava Yolları Kampanyaları

Yurt dışı seyahatlerinizde İstanbul, Abu Dabi, Johannesburg, Kuala Lumpur, Şangay, Bangkok, Sydney gibi dünyanın farklı noktalarına indirimli ve avantajlı bilet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Etihad kampanyalarından yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Etihad Guest Kart

Etihad Hava Yolları, Etihad Guest Kart’a üye olan yolculara 500 mil “hoş geldiniz” bonusu veriyor. Kazanılan puanlar hem Etihad Hava Yolları’nda hem de Etihad ile işbirliği yapan diğer hava yolu şirketlerinde geçerli oluyor. 

Etihad Airways Partners

Etihad Airways’in; Etihad Regional tarafından işletilen, Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Jet Airways, Virgin Australia ve İsviçre merkezli Darwin Airline’da sermaye yatırımları bulunuyor. Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Etihad Regional, Jet Airways ve NIKI gibi benzer anlayıştaki hava yolu şirketleriyle birlikte oluşturduğu Etihad Airways Partners, yolculara daha gelişmiş bir uçuş ağı ve tarifesi ile daha kapsamlı sadakat programı kazanımları sunuyor. Detaylı bilgiye www.etihad.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etihad Airways Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Etihad Airways uçak bileti nasıl alınır?+

Etihad Airways uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.

Etihad Airways en popüler destinasyonları nereler?+

Etihad Airways için en popüler destinasyonlar İstanbul, Kuala Lumpur, Taşkent,

Etihad Airways nereye uçuyor?+

Etihad Airways için en popüler destinasyonlar İstanbul, Kuala Lumpur, Taşkent, diğer destinasyonlar için sitemiz üzerinden arama yapabilir, en avantajlı fiyatlar ile uçak bileti rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Etihad Airways uçak bileti nasıl alınır?+

Sitemiz üzerinden Etihad Airways ucuz bilet kampanyalarını çok önceden öğrenme ve uygun uçak bileti alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Etihad Airways online check-in nasıl yapılır?+

Online check-in sayfamız üzerinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Online check-in sayfasına ulaşmak için tıklayınız.