Ets Ersoy Turizm Seyahat Acentası Belge No: 2242
  • Uçak Bileti
  • Otel
    Yeni
1 Yolcu
1 Kişi
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda , {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki çocuk yaşını giriniz

Kore Hava Yolları

Kore Hava Yolları, Güney Kore’nin başkenti Seul merkezli bir hava yolu şirketidir. Kore Hava Yolları, dünyanın yaklaşık 100 farklı noktasına uçuşlar gerçekleştiriyor.

Kore Hava Yolları Online Bilet Satışı

Kore Hava Yolları’nın başta Amerika olmak üzere Afrika’dan Asya’ya kadar uzanan uçuş ağından bir destinasyona gitmek için siz de online satın alma işlemini yukarıdaki bilet arama motorundan yapabilirsiniz.

Kore Hava Yolları Online Check - in

Satın aldığınız Kore Hava Yolları biletlerinin check - in işlemlerini havalimanına gitmeden önce bu adresten yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuza ya da e-posta adresinize gönderilecek QR kod (kare kodlu resim) havalimanına geldiğinizde sizin mobil biniş kartınız olacaktır. Havalimanı güvenlik kapılarından geçerken bu kodu güvenlik görevlilerine okutarak uçağa binebilirsiniz. 

Kore Hava Yolları Kampanyaları

İstanbul - Seul arası kampanya ve fırsatlar için hemen Kore Hava Yolları’nın uçuşlarını aratabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı şehirlerine de Kore Hava Yolları’nın indirimli ve avantajlı bilet seçenekleri ile uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Ekonomi Sınıfı, Business Class ve First Class için uygulanan tarifeleri bilet arama motorunda bulabilirsiniz.

Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!

İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.