Ramada Plaza by Wynhdam Samsun

star star star star star
Samsun Şehir Merkezi / Samsun Şehir Merkezi / Samsun  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ramada Plaza by Wyndham Samsun, turizm sektöründeki tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Samsun’da hizmet veriyor. Donanımlı, konforlu ve huzurlu bir tesis olarak öne çıkıyor. Misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar sunan tesis, sosyal imkanları ile tesiste geçirilen süreyi özel anlara çevirmeyi hedefliyor. Şehrin merkezi bir noktasında yer alan tesis, Liman Bölgesi’nde bulunuyor. Hem iş hem tatil odaklı konaklamalar için güzel bir alternatif olan tesis, havalimanı ve otobüs terminali gibi önemli noktalara yakın konumu ile öne çıkıyor. Karadeniz ve Samsun manzaralı odaları ile konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesisin 111 adet standart, 4 adet süit ve 1 adet de bedensel engeli olan misafirlere uygun odası bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Samsun’da ev konforunda hizmet sunan Ramada Plaza by Wyndham Samsun, hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için misafirlerine ideal bir konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Periyodik açık alan dezenfektasyonu yapılmaktadır. • Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu yapılmaktadır. • Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi yapılmaktadır. • Odalar ve diğer kapalı alanların rutin temizliği esnasında camlar açık bırakılmakta ve temizlik sonrasında 1 saat havalandırılmakta ve dezenfektan ile sterilizasyon sağlanmaktadır. • Genel temizlik su ve deterjanla yapılmaktadır. • Odalar temizlenirken personel eldiven kullanmaktadır ve her oda temizliği öncesinde yeni eldiven kullanılmaktadır. • Kapı kolları, bataryalar gibi özellikle ellerimizle sıklıkla temas eden yüzeyler su ve uygun dozda çamaşır suyu veya klor tableti kullanılarak temizlenmektedir. • Tekstil ürünleri çamaşır makinelerinde 60 – 90 derecede yıkanmaktadır. • Olası Covid–19 tanısı için izole edilebilmek adına, en az 48 saat havalandırılmış boş odalar bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster