Akol Hotel

star star star star
Çanakkale Şehir Merkezi / Kemalpaşa Mahallesi / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

HOTEL AKOL SEHIR MERKEZINDE, ULASIM KOLAYLIĞI ILE MISAFIRLERIN TERCIHI OLMAKTADIR.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Personel gerekli tüm eğitim ve sertifikalar alınmıştır, çalışma alanına uygun hijyenik malzeme ve koruyucu ekipman temin edilmiştir. •Tüm ortak kullanım alanlarında mesafeye yönelik işaretlemeler yapılmıştır. •Hijyen kuralları misafirin ve personelin rahatça görebileceği genel alanlarda ve ortak kullanım alanlarında asılmıştır. •Misafirler, Covid-19 tarama metnini imzaladıktan ve ateş ölçüm yapıldıktan sonra tesise kabul edilmektedir. •Misafirler için yeterli miktarda maske ve kullanımları için el antiseptiği resepsiyonda bulundurulmaktadır. •Genel tuvalet kapıları kaldırılarak, tedbirlere uygun paravanlar yapılmıştır. •Musluk, sabun ve peçete makinaları fotosellidir. •El antiseptikleri ortak kullanım alanlarına konumlandırılmıştır. •Asansörlerde sosyal mesafe işaretlemeleri ve uyarılar bulunmaktadır. •Konaklama yapılan odaların temizliği, dezenfektesi ve havalandırması prosedürlere uygun malzeme ve kimyasallar ile yapılmaktadır. •Restoran alanında masalar arası mesafe 1,5 metre olarak ayarlanmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster