Alaçatı 716 Otel

Alaçatı Çeşme / Alaçatı / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sakız kokusu, mavi yel değirmenleri, rengarenk evler… Ege'nin en güzel halleri, Alaçatı sokaklarında sizi karşılaşmayı bekliyoruz! Otelimiz Aile işletmesi olup Alaçatı merkeze 3 dk yürüme mesafesindedir. Otelimizin otopark sorunu kesinlikle yoktur. ESNAF. CAHİDE, , ŞEREFE ,LİMON KÖYİÇİ ,KÖŞE KAHVE, AYSEL ,ASMALI, GIYBET gibi restaurant ve barlara 4 dk yürüme mesafesindedir. Kesinlikle araç kullanılmaz Bankalara market ve Eczanelere 150 metre mesafede olup anayola 100 metre mesafededir. OTELİMİZ ALAÇATI' DA ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ HER MEKANA YÜRÜME MESAFESİNDEDİR SABAH KAHVALTIMIZ BEGONVİLLERLE SÜSLÜ ÖZENLE TASARLANMIŞ BAHÇEMİZDE KUŞ SESLERİ EŞLİĞİNDE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAKTAYIZ. 

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Alaçatı’nın benzersiz tarihi dokusunda misafirlerini ağırlayan Alaçatı 716 Butik Otel, birbirinden şık dekore edilmiş odalarda, ev sıcaklığında bir konaklama alternatifi sunuyor. Evcil hayvan kabul ediliyor,

Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste izole edilmiş odalar yer almaktadır. • Tesisteki tekstil ürünleri, 90 derecede yıkanmaktadır. • Sabah kahvaltı sosyal mesafe korunarak serpme olarak servis edilmektedir. • Otel girişinde dezenfektan paspası bulunmaktadır. • Bahçede, resepsiyonde ve mutfakta bahçe el dezenfektanları bulunmaktadır. • Otel girişinde ateş ölçümü yapılmaktadır. • Odalarda tek kullanımlık buklet malzemeleri bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster