Alsi Ametis Luxury Exclusive Hotel | Ucuzabilet.com

Alsi Ametis Luxury Exclusive Hotel

star star star star star
Ulukışla /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Eti, Frig ve Roma uygarlıklarının yerleşkesi, Mısır Kraliçesi Kleopetra’nın sağlıklı bir yaşam için tercih ettiği, Mezepotamya bölgesinin termal su cennettlerinin beşiği Çiftehan’a ve Luxury Exclusive Resort Hotel’e hoşgeldiniz. LUXURY konsept ve EXCLUSIVE hizmet anlayışıyla donatılmış, Niğde Ulukışla bölgesindekonumlanmış, Türkiyenin ilk 7 Yıldız hizmet anlayışına sahip Clinical&SPA&Thermal&Congress sağlık oteli Luxury Exclusive Resort olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Otelimizde yüksek kaliteli ve özel servis anlayışı mevcuttur. Ayrıca tesisimiz; BB (Oda Kahvaltı), HB (Yarım Pansiyon), Konsepti konaklamaları ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Otelimiz teknoloji sistemleri ile donatılmış, çevre ve ekolojik değerleri önemseyen standartlardadır. Birbirinden farklı tasarım ve konseptleriyle; yoğun yaşantınızda beklediğiniz rahat ve ayrıcalıklı yaşam tarzı ile Elegance yaşamınızda konaklamalarınızda tercih edeceğiniz Luxury Exclusive Resort, konaklamalarınızda ayrıcalıklar dünyasıyla tanışacağınız tesisimizde ayrıcalıklarla dolu her köşesinde 7 yıldız hizmet anlayışıyla siziağırlamaktan onur duyarız.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster