BC Spa Hotel | Ucuzabilet.com

BC Spa Hotel

Dalyan / Dalyan / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Dalyan Nehri kıyısında, doğa ile iç içe atmosferde yer alan BC Spa Hotel, geniş olanaklarıyla misafirlerine keyifli bir tatil sunuyor. Otelin ferah ve konforlu odalarında; balkon, klima, televizyon ve kablosuz internet yer alıyor. Otel misafirlerine; bagaj muhafazası, çamaşırhane ve ücretsiz otopark gibi olanaklar da sağlıyor. SPA merkezine giriş ücretli olup, Dublex Oda da konaklayan misafirler SPA merkezine ücretsiz giriş yapabilir. Masaj hizmeti ekstra olarak ücretlendiriliyor. Otelde bulunan açık yüzme havuzu ve şezlonglar, misafirlere gün boyu keyifle güneşlenme ve yüzme imkanı veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Muğla’nın Dalyan, Ortaca mevkiinde hizmet veren BC Spa Hotel, nehir kıyısında yer alıyor ve eşsiz manzarası ile misafirlere huzurlu bir tatil deneyimi vadediyor. Doğayla iç içe olan tesisin yüzme havuzu ve SPA hizmetleri bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid-19 tedbirleri gereği otelin havuzları, yeni bir genelge gelene kadar kullanıma kapalıdır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster