Boss Hotel Sincan

Ankara Merkez Sincan / Sincan / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Boss, modern ön cephesinin gerisinde düz panel LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunan konforlu odalar sunmaktadır. Ankara'nın karmaşasından uzakta bulunan otelde 24 saat oda servisi ve bir restoran bulunmaktadır. Odalar yüksek kaliteli ortopedik yatak, mini bar ve uydu TV ile donatılmıştır. Her odada, daha talepkar konukları da memnun etmek için en son teknolojiye sahip banyo bulunmaktadır. Boss Hotel'de her gün kahvaltı servis edilmektedir. Konuklar akşam yemeklerinde yerel ve uluslararası yemeklerin geniş bir yelpazesi arasından seçim yapabilirler. Otel barında akşam geç saatlere kadar içecekler sunulmaktadır. Çamaşırhane ve ütü hizmeti mevcuttur. Resepsiyonda kasa bulunmaktadır. Ayrıca servis de ayarlanabilir. Hotel Boss, Ankara Kalesi'ne ve Roma Hamamları'na 35 km mesafededir. Bu tesis ayrıca şehrindeki en iyi fiyat/fayda oranına sahip!
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ankara’nın merkezi noktalarından Sincan’da yer alan Boss Hotel Sincan, konforlu odaları ve sıcak atmosferi ile iş ve tatil odaklı konaklamalara konfor katıyor.Tesis Ankara Garı’na 7 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Personeller tarafından tüm alanlarda (otel odaları, genel alanlar ve restoran) günlük olarak dezenfektasyon çalışmaları büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Çalışanlar için temel sağlık malzemeleri eksiksiz olarak temin edilmiş ve kullanım yöntemleri konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Toplantı ve etkinlik katılımları, sürecin gelişimine bağlı olarak yeniden düzenlenecek şekilde durdurulmuştur. Misafirlerin otele giriş sırasında temassız ateş ölçümleri yapılmakta risk teşkil eden durumlarda misafirler otele alınmamaktadır. Otel genel alanlarında misafirlerin maskesiz gezmeleri yasak olupmaskesiz gelen misafirlerehijyen kiti (maske ve isteğe bağlı eldiven) ücretsiz olarak verilmektedir. Otel girişi ve kahvaltı salonumuzda hijyenmatikler yer almaktadır. Restoranda masa ve sandalyeler arası 1.5 m ve 60 cm mesafeler bırakılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster