Convert Otel Sultangazi | Ucuzabilet.com

Convert Otel Sultangazi

İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

TÜRKÇE İNGİLİZCE ARAPÇA FRANSIZCA
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sultangazi bölgesinin kalbinde yer alan Convert Hotel İstanbul Havalimanı’na 20dk mesafededir. Hotel son teknoloji ürünü ve özel olanaklara sahip 50 oda ve süit imkânı sunmaktadır. İstanbul Havalimanı’na sadece 15-20dk mesafedeki Convert Hotel, İstanbul Sultangazi’de ihtiyaç duyduğunuz sükuneti sunmaya hazır. İstanbul’daki şık otelimiz, çeşitli toplu ulaşım ve iş merkezlerinin yakınında elverişli bir konuma sahip olduğundan hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için ideal bir üstür. Sultangazi şehir merkezi ve AVM'ler gibi çekim merkezlerine kolaylıkla erişebilir veya günlük bir turistik gezi için 15 kilometre uzaklıktaki İstanbul şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Kendi mutfağımızda unutamayacağınız lezzetler hazırlıyoruz. Convert Lounge Restauran’da tüm gün yemeğin keyfini çıkarın. İstanbul’daki konaklamanız sırasında, dostane danışma ekibimiz gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Otelimizin, sauna, hamam, masaj, vücut bakımları ve diğer seçkin spa hizmetleri sunan Spa Wellness Center’in keyfini çıkarmak için zaman ayırmayı unutmayın.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster