DoubleTree by Hilton Tuzla İstanbul

star star star star star
İstanbul Anadolu Yakası Tuzla / Tuzla / Istanbul  Haritada Göster
badge Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis info

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul'un en önemli sanayi merkezleri ve gemi tersanelerinin bulunduğu Asya yakasındaki Tuzla'da bulunan bu modern ve konforlu Hilton oteli, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15 dakika sürüş mesafesinde olmakla birlikte Türkiye'nin ilk DoubleTree by Hilton markalı kaplıca otelidir Düz ekran TV, minibar, klima, duşlu ve küvetli banyosu ile ferah atmosfere sahip tam donanımlı ve çoğu balkonlu misafir odaları Özel tasarlanmış ve gün ışığı alan, yüksek katılımcı kapasitesine sahip toplantı odaları Düzenlemek istediğiniz özel etkinliklerinizde kullanımınıza sunulmuş olan teras ve bahçe alanı İş seyahetlerinizde sizlere aradığınız tüm ofis hizmetlerini sunabilecek şekilde donatılmış olan iş merkezi Termal suya sahip kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, fitness merkezi ve buhar odasına sahip spa merkezi Önemli sanayi noktaları ve gemi tersanelerine yürüme mesafesinde ideal bir lokasyon 15 Eylül’den 2019 itibaren açık havuz hizmetimiz sona erecektir
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

DoubleTree by Hilton İstanbul Tuzla, İçmeler'deki merkezi konumu sayesinde pek çok önemli üretim/sanayi bölgesine yakın mesafede bulunmaktadır. Havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu ile DoubleTree by Hilton İstanbul Tuzla'ya, ulaşım sağlanabilir
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesis, Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen amaçlı dezenfektan ve ilaçlama aplikasyon belgesi almıştır. •Misafirler, sosyal mesafe kuralına uygun olarak ağırlanmaktadır. •Oda temizlikleri, personeller tarafından koruyucu tulum, maske ve eldiven kullanılarak yapılmaktadır. •Restoran ve tüm yiyecek - içecek alanlarında sosyal mesafe kuralına uyularak masa ve oturma düzenleri güncellenmiştir. •Kahvaltı hizmeti, misafirlere zengin kahvaltı tabağı verilerek yürütülmektedir. •Oda servisi hizmeti, misafirlerin siparişleri oda kapı önlerinde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak teslim edilmektedir. •Tesiste çalışan tüm personele güncel Covid -19 eğitimleri verilmekte olup, maske - eldiven veya çalışacağı departmana uygun olarak koruyucu kıyafet temin edilmektedir. •Covid-19 sürecinde; tüm odalar, genel alanlar (restoran, lobi, asansörler, genel alan tuvaletler, tüm ıslak zeminler, otopark vb.) düzenli aralıklarla bu ürünlerle temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. •Tesisin tüm genel alanlarında Covid - 19 virüsü ile ilgili bilgilendirme broşürleri ve tüm alanlarda misafir kullanımı için antibakteriyel solüsyonlar bulunmaktadır. •Turizm Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu ve yapacağı tüm güncel paylaşımlar takip edilerek, misafirlerin sağlıklı ve sorunsuz bir konaklama deneyimi yaşayabilmesi için gerekli tüm önlemler alınmaya ve uygulanmaya devam edecektir. •Tüm misafirlerin check-in işleminde ateş ölçümü yapılıp, register kartlara yazılmaktadır. •Tüm tesis personelinin göreve başlamadan önce ateş ölçümü yapılmakta ve çizelge ile günlük olarak takip edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster