Side Elis Beach Hotel | Ucuzabilet.com

Side Elis Beach Hotel

Side Manavgat / Antik Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya’nın gözde tatil beldelerinden Side’de konumlanan Side Elis Beach Hotel, konforlu odaları, şık mimarisi ve ferah ortamı ile misafirlerine eşsiz bir tatil vadediyor. Tesiste 72 adet tropikal ve subtropikal meyve ağacı bulunuyor. Tesisin huzur veren tropikal bahçesinin yanı sıra serinlemek isteyen misafirler için yüzme havuzu, leziz tatlar sunan restoranı, çocuk havuzu ve otoparkı da mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın sevilen tatil beldelerinden Side’de yer alan Side Elis Beach Hotel, ferah ortamı ve konforlu odaları ile misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Serinlemek isteyen misafirler için otelin bahçesinde yüzme havuzu da bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste Covid-19 kapsamında gerekli tüm sosyal mesafe kurallarına uyulmaktadır. • Tesise girişte misafirlerin ateşi ölçülmektedir. Girişte el dezenfektanları bulunmaktadır. • Restoran ve resepsiyonda misafirlerle çalışanların sağlığını korumak için pleksiglas seperatörler bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster