Elista Hotel Spa Türkbükü | Ucuzabilet.com

Elista Hotel Spa Türkbükü

Türkbükü Bodrum / Göltürkbükü / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bodrum’un huzurlu köşesi Göltürkbükü’nde bulunan Elista Hotel SPA; konforlu odaları, muhteşem manzarası ve denize sıfır konumuyla harika bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Misafirlerin otele giriş yaparken vücut ısıları ölçülüp, HES kodları alınmakta ve bölge jandarmasına bildirilmektedir. • Otelin ortak alanlarında oluşabilecek yoğunluğa karşı önlem alınmaktadır. Bu anlamda, oturma alanları fiziki mesafe kurallarına göre düzenlenmekte ve personeller kalabalık gruplar halinde oturan misafirleri uyarabilmektedir. • Odalar her check-out işlemi sonrasında detaylı bir şekilde temizlenerek dezenfekte edilmekte ve 48 saat havalandırılmaktadır. • Otelin tüm ortak alanları her sabah düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Özellikle birebir temasın bulunduğu (şezlonglar, havlular, masa ve sandalyeler vs.) alanlarda çift dezenfektasyon yapılmaktadır. • Tüm dezenfektasyon işlemleri Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun şekilde yapılmaktadır. • Covid-19 önlemleri kapsamında, sezon boyunca SPA ve wellness merkezi kapalı olacaktır. • Personeller, hizmet sırasında maske takıyor olacaktır. • Personellere Covid-19 salgını konusunda Sağlık Bakanlığı tarafından tüm eğitimler verilmiştir. • Personellere günlük giriş ve çıkışlarında düzenli olarak ateş ölçümü yapılmaktadır. • Misafirlerden tatil süresince sosyal mesafeye dikkat etmeleri, kalabalık gruplar halinde oturmamaları rica edilmektedir. • Kendinizde veya çevrenizde Covid-19 semptomları gördüğünüzde resepsiyona haber vermeniz rica olunur.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster