Elite Otel Dragos | Ucuzabilet.com

Elite Otel Dragos

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Elite Hotel Dragos, konforlu odaları, Marmara Denizi ve Prens Adalarına hakim konumu, güler yüzlü personeli ile misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor. Dragos Tepesi’nin eteğinde konumlanan tesis, 9 farklı toplantı salonu ve 2 balo salonu ile hizmet veriyor. Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı restoranlarında tatiline lezzet katabileceğin seçkin menülerle buluşabilirsin. Tüm günün yorgunluğunu atabileceğin SPA merkezinde dinlendirici anlar yaşayabilir, sporunu aksatmak istemezsen fitness merkezini değerlendirebilirsin. Elite Otel Dragos, Harem Otogarı’na 19 km mesafede konumlanıyor. Bakım çalışmaları sebebiyle havuz 10 Haziran tarihine kadar kapalı olacaktır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Lüks ve konforu bir arada sunan Elite Otel Dragos, iş ve turistik amaçlı seyahatler için ideal bir konumda yer alıyor. Bazı odaları Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip olan tesis; Harem Otogarı’na 19 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster