Ferman Hilal Hotel | Ucuzabilet.com

Ferman Hilal Hotel

star star star
Beyoğlu / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un en popüler ve turistik noktalarından Taksim’de yer alan Ferman Hilal Hotel, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Şehrin buluşma noktalarından Taksim Meydanı’na ve İstiklal Caddesi’ne yakın oluşu ile öne çıkan tesis, alışveriş merkezleri ve restoranlar ile iç içe bir konumda bulunuyor. İstanbul’un gece hayatına dahil olmak isteyen misafirler için de iyi bir yerde bulunan tesiste konaklayan misafirler İstanbul’da gezilecek yerleri rahatlıkla keşfedebilir. Ferman Hilal Hotel, modern detaylar kullanılarak dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesiste, iş amacıyla seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu hizmet veriyor. Tesisin restoranında güzel lezzetler servis ediliyor. Hamam ve sauna gibi SPA olanakları ile misafirlerine dinlenip yenilenme imkanı sunan Ferman Hilal Hotel’de yer alan diğer hizmetler arasında kuru temizleme, ütü servisi ve çamaşırhane bulunuyor. Misafirler tesisin bahçe ve teras bölümlerinde keyifle zaman geçirebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’ne 1,9 km mesafede olan Ferman Hilal Hotel, İstanbul’un kalbi Taksim Meydanı’na10 dakika mesafede bulunuyor. Konforlu odaları ve sunduğu pek çok olanakla Dolmabahçe Sarayı’na 1,6 km uzaklıkta yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster