Flow Datça Surf Beach Hotel

Datça / Datça / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Berrak mavi ve büyüleyici yeşilin kucaklaştığı noktada, 18 dönümlük bir bahçe üzerinde hizmet veren tesis, sunduğu olanaklarla misafirlerine renkli bir tatil vadediyor. Geniş ve konforlu odaları ile hizmet veren tesiste dilersen geleneksel anlayışla dizayn edilmiş Bahçe Odaları’nda, dilersen de modern mimariye sahip iki katlı Konak Odaları’nda konaklayabilirsin.Datça'nın en uzun ve doğal kumsalı olan Kızlanatlı-Gebekum'da yer alan denize sıfır konumdaki tesisin özel plajı mevcut. Plajda şezlong, minder, şemsiye ve plaj havlusu ücretsiz. Sabahları yerel ürünlerle zenginleştirilmiş leziz bir kahvaltı ile güne başlayabileceğin tesisin, gün içinde seçkin menüler sunan restoranında tatiline lezzet katabilirsin. Denize sıfır konumda bulunan tesisin, kendine ait plajı da mevcut. Heyecan ve adrenalin seven misafirler için windsurf ve kitesurf imkanı bulunuyor. Flow Datça Surf & Beach Hotel; Datça Feribot İskelesi’ne 9 km, Datça merkeze ise 10 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Flow Datça Surf & Beach Hotel; geleneksel yapısını modern dokunuşlarla süsleyen mimarisi, ferah ve konforlu odaları, seçkin lezzetlerin sunulduğu restoranı ve denize sıfır konumuyla misafirlerine unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster