Gobleç Otel

Uzungöl / Kamalaç / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Uzungöl’e sadece 500 m mesafede olan Gobleç Otel, nehir kıyısındaki konumu, muhteşem dağ manzarası ve sade dekore edilmiş odalarıyla hizmet veriyor. Ahşap odalarında balkon, TV ve özel banyosu bulunan tesis, genel alanlarda ücretsiz kablosuz internet erişimi hizmeti sunuyor. Sabahları açık büfe kahvaltı servisi ile güne başlayabileceğin Gobleç Otel’in restoranında yerel lezzetlerin tadına bakabilişin. Tesiste ayrıca; bisiklet kiralama, çamaşırhane ve tur masası hizmetleri bulunuyor. Gobleç Otel; Trabzon Otogar'a 91 km, Trabzon Havalimanı'na ise 97 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Uzungöl’ün enfes doğasıyla uyumlu ahşap bir yapıda hizmet veren Gobleç Hotel, konforlu ve temiz odalarının yanı sıra tertemiz yayla havasıyla güne başlayan misafirlerine zengin kahvaltısıyla bir de lezzet şöleni sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster