Grand Ağa Hotel | Ucuzabilet.com

Grand Ağa Hotel

star star star star
Doğubeyazıt / Doğubayazıt / Ağrı  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ağrı’da hem iş hem de tatil amaçlı konaklamaları için konforlu bir seçenek sunan Grand Ağa Hotel, SPA merkezinde hamam, sauna, kapalı havuz ayrıcalıkları sunuyor. Tesiste ayrıca açık havuz ve güneşlenme terası sayesinde misafirler yaz aylarında güneşin tadını çıkarabiliyor. Sade ve konforlu odalarıyla öne çıkan tesisin restoranı sabahları kahvaltı servisinin ardından misafirlerine gün boyu lezzetler deneyimleyebilecekleri bir menü ile hizmet veriyor. Tesiste 24 saat açık resepsiyon, internet bağlantısı, araç kiralama, havalimanı servisi gibi hizmetlerin yanında minik misafirler için çocuk kulübü de unutulmamış.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Doğubeyazıt’ta, Ağrı Dağı ve İshak Paşa Sarayı manzarasına hakim konumda hizmet veren Grand Ağa Hotel, donanımlı SPA merkezi ve dalga havuzu gibi ayrıcalıkların yanı sıra sabah kahvaltısı ve havalimanı servisi gibi imkanlar bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, Güvenli Turizm Sertifikası’na sahiptir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster