Grand Arı Otel | Ucuzabilet.com

Grand Arı Otel

Afyonkarahisar Şehir Merkezi / Afyonkarahisar / Afyon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Merkezde oluşu ve Afyonkarahisar’da gezilecek yerlere kolaylıkla ulaşılabilecek bir noktada oluşu ile elverişli bir konuma sahip olan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi’ne sadece 1 km mesafede yer alıyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama imkanı sunan tesisin 108 odası bulunuyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabilecekleri imkanlara yer veriliyor. Dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek isteyen misafirler Grand Arı Otel’in terasında ya da bahçesinde bulunan alanları tercih edebilir. Tesiste, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor. Tesiste sunulan diğer hizmetler arasında ütü servisi, kuru temizleme ve çamaşırhane yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Afyonkarahisar’ın merkezi bir noktasında misafirlerini ağırlayan Grand Arı Otel, kolay ulaşılabilir konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesis, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster