Grand Asya Hotel

star star star star star
Bandırma / Bandırma / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Balıkesir’in popüler Tatil merkezlerinin yer aldığı Bandırma’da bulunan Grand Asya Hotel, konumu ve sunduğu olanaklarıyla misafirleri için hem iş hem de turistik seyahatlerde ideal bir alternatif oluşturuyor. Açık renklerle dekore edilmiş odalarında; uydu yayını, LCD TV, klima, Wi-Fi ve çalışma masası bulunuyor. Otelin fitness salonunda spor yaparak zinde kalma imkanı da bulabilirsin. Otel, Bandırma Otogarı’na 5 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Modern mimarisi ve şık dekore edilmiş odalarıyla Bandırma’nın öne çıkan konaklama alternatifleri arasında yer alan Grand Asya Hotel, SPA merkezi, hamamı ve saunasının yanı sıra sporseverleri memnun edecek fitness salonuyla misafirlerini ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

* Tesise girişte tüm misafirlerin ayak hijyen paspasını kullanması zorunludur. Bu şekilde tesis dışından ayaklarımız ile virüs girişi engellenebilir. * Tüm misafirlerin tesise giriş esnasında maske takmaları zorunludur. Maskesi bulunmayan misafirler, maskesini temin edebilir. Tesis içi tüm genel alanlarda maske takılması zorunludur. * Tesise giriş yapmış olan misafirlerin herhangi bir yüzeye temas etmeden önce resepsiyonda bulunan temassız el dezenfektanı aracılığı ile ellerini dezenfekte etmeleri rica edilmektedir. * Tüm misafirlerin tesise giriş esnasında kızılötesi ateş ölçüm cihazı ile ateşleri ölçülecek ve kayıt altına alınacaktır. Söz konusu ateş ölçüm bilgileri ve misafir taahhütnamesi formunda doldurulan bilgiler, vaka şüphesi olması halinde ilgili kurumlarla paylaşılacaktır. * Tüm misafirlerden resepsiyonda ve tesis içinde 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralına riayet etmeleri istenmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster