Grand Çavuşoğlu Hotel

star star star
Çayeli / Çayeli / Rize  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Özenle hazirlanmis sofralarda görsel bir sölen yasamak ve lezzetli yemeklerin keyfine varmak isteyenlerin duragi olan Çavusoglu Hotel damak zevkinize essiz tatlar katacak. Deniz mahsullerini taptaze bulabileceginiz restaurantta, alistiginiz lezzetlerin yaninda bölgenin yöresel yemeklerinin de tadina varacaksiniz.Amaciniz ister is, ister keyifli bir tatil yapmak olsun, Grand Çavusoglu Hotel’de hem Karadeniz kültürünü hemde 4 yildizli konforu bir arada yasayabilirsiniz. Grand Çavusoglu Hotel siz degerli misafirlerini agirlamaktan büyük kivanç duyacaktir.1998 Yilinda 2000 m2 alan üzerine kurulmus olan Grand Çavusoglu Hotel, doganin kucaginda 4 yildizli olmanin sorumlulugu ve konuk severlilik anlayisi ile sizleri en iyi, en mükemmel, en kaliteli tatili sunuyor.Amacimiz mevcut misafir beklentileri ile sekillenen yönetim prensiplerinden ödün vermeden tüm misafirlerimize VIP ayricaligini yasatmaktir. Çayeli'nin merkezinde yer alan Grand Çavusoglu Hotel, Rize Otogari'na 20 km uzaklikta, Trabzon Havaalani'na ise 100 km uzakliktadir. Tesis Notları Tesisimizde konaklama gerçekleştirecek çiftler evlilik cüzdanı ibraz etmeleri gerekmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Doğa Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Çayeli sahilinde hizmet veren tesis, yemyeşil bir bahçe içerisinde misafirlerini ağırlıyor. Karadeniz’in eşsiz doğal güzelliği ile çevrili bir atmosferde, konforlu bir konaklama sunan tesiste, yerel lezzetler sunan bir restoran da bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tesisin bütün odalarında, koridorlarında ve sosyal alanlarında dezenfeksiyon işlemi yapılmıştır. •Tesis girişinde dezenfektanlı paspas ve ön büroda en düşük 1 metre aralıklarla iletişim ve dezenfekte cihazları bulunmaktadır. •Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez. •Tüm personele Koronavirüsü eğitimi •En az 72 saat boş bırakılmış odalar •Periyodik açık alan dezenfektasyonu •Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu •Tekstil ürünleri, 90derece sıcaklıkta yıkanıyor •Ozon ve ULV makineleri ile dezenfektasyon •Depo ve gıda güvenliği denetimi
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster