Grand Simay Otel | Ucuzabilet.com

Grand Simay Otel

star star star star
Erzincan Şehir Merkezi / Erzincan / Erzincan  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Erzincan merkezindeki konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan Grand Simay Otel, ev konforunda konaklama deneyimi vadediyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden tesis, Erzincan Havalimanı’na 2,8 km mesafede yer alıyor. Grand Simay Otel’in restoranında açık büfe lezzetler sunuluyor. İş amacı ile seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik toplantı ve konferans salonları tesiste hizmet veriyor. Engelli misafirlere uygun olanaklar sunan Grand Simay Otel, çamaşırhane ve kuru temizleme gibi imkanlar da sunuyor. Dinlenmek isteyen misafirler Grand Simay Otel bünyesinde hizmet veren hamam ve sunadan yararlanarak güzel bir gün geçirebilir. Hareketli bir yaşam tarzına sahip olan misafirler ise tesisin spor salonunu kullanabilir. Tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor. Tesiste evlilik şartı vardır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Kaliteli hizmet anlayışı ve ilgili personelleri ile misafirler tarafından beğenilen Grand Simay Otel, Erzincan şehir merkezinde hizmet veriyor. Tesiste çift olarak konaklayacak misafirlerin evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster