Greenpark Apartments

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Doğa ile iç içe huzurlu bir atmosfer sunan Marmaris’te misafirlerini ağırlayan Greenpark Apartments, Marmaris’in merkezinde yer alıyor. Misafirlerine avantajlı bir konumda konaklama imkanı sunan tesis, güler yüzlü personelleriyle de beğeniliyor. Tesis, rahat ve eğlenceli bir tatil arayışında olan misafirler için güzel bir konaklama alternatifi oluşturuyor. Greenpark Apartments, sade şekilde dekore edilmiş odalarında ev konforunda konaklama deneyimi vadediyor. Tesis 60 daire ile hizmet veriyor ve dairelerde mini mutfak, ocak, buzdolabı gibi olanaklar yer alıyor. Tesisin bahçesinde çocuklar ve yetişkinler için ayrı yüzme havuzları bulunuyor. Misafirler havuz kıyısında aileleri ile güzel zaman geçirebiliyor. Marmaris’in merkezi noktalarında yakın konumda bulunan Greenpark Apartments’ta konaklayan misafirler Marmaris’te gece eğlencesine katılabilir ve Marmaris’te gezilecek yerleri keşfe çıkabilir. Tesisin sunduğu olanaklar arasında kuru temizleme ve çamaşırhane yer alıyor. Tesisin kendine ait otopark alanı da bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Marmaris’te yeşillikler içerisinde hizmet veren Greenpark Apartments, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, restoranı ve barıyla birlikte konforlu dairelerinde misafirlerine eğlence dolu bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster