Güle Otel Cunda | Ucuzabilet.com

Güle Otel Cunda

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Güle Hotel Cunda Balıkesir, Cunda bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, kablosuz internet standart odalarda mevcuttur.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sevimli odaları ve güler yüzlü personelleri ile Balıkesir’de hizmet veren tesis, misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesise gelen tüm misafirlerin vücut ısıları temassız ateş ölçer ile ölçülmektedir. Tesiste Sağlık ve Turizm Bakanlığının genelgelerinde yer alan tüm covid-19 kuralları yerine getirilmektedir. Misafirlerin kullanımı için el dezenfektanı, maske ve eldiven bulundurulmaktadır. Check-in ve Check-out işlemleri sosyal mesafe gereği tek tek yapılmaktadır. Check-in ve Check-out saatleri değiştiğinden, odalar daha uzun süre havalandırılmakta, temizlikte gereken ekstra kontroller ve dezenfektasyon için zaman bırakılmaktadır. Kahvaltı masa düzeni, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak planlanmıştır. Bütün klimaların bakımı periyodik olarak yapılmaktadır. Tüm ortak alanlar ve odalar, ULV cihazı ile her gün dezenfekte edilmektedir. Kapı kolları, kumanda her türlü cihaz ve merdiven tırabzanları dezenfekte edilmektedir. Masalar, sandalyeler, kapı kolları, kumanda cihazları vb. sık kullanılan eşya ve alanlar dezenfektan ile temizlenmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster